O firmie

AntenaZPH „ROMAX” – dziś szeroko znany producent anten telewizyjnych, radiowych, GSM, zasilaczy stabilizowanych i osprzętu antenowego powstał 1 września 1989 roku. Aktualnie 60 % produkcji zakład eksportuje głównie na rynki europejskie.

Swoje wyroby rozwozimy własnym transportem samochodowym przy dużych ilościach lub wysyłamy poprzez firmy spedycyjne i PKP. Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin jeśli odbiorca zamawia wyroby standartowe, nie dalej niż 5 dni przy wyrobach nietypowych wykonywanych na specjalne życzenie klienta.

Podnosząc stale jakość naszych wyrobów udzielamy bezwzględnej gwarancji na okres 1-go roku (wymiana towaru), lub wymieniamy towar na inny jeśli sprzedaż danego asortymentu jest mała a inny cieszy się zwiększonym popytem ze względu na wprowadzane nowości, jakość lub upodobania klientów.

Staramy się pod każdym względem zadowolić naszych odbiorców spełniając ich życzenia i stale wprowadzając nowe rozwiązania techniczne pozwalające na lepszy i pełny odbiór sygnałów radiawych i telewizyjnych we wszystkich rejonach kraju. Nasze zdolności produkcyjne i potencjał organizacyjno-techniczny dają gwarancję szybkiej realizacji zamówień o odpowiedniej jakości.

Wszystkie uwagi i życzenia odbiorców są na bieżąco analizowane i w przypadku pozytywnego wpływu wprowadzane jako standartowe do naszej działalności. Nasi pracownicy służą pomocą i radą przy rozwiązywaniu wszelkich problemów technicznych związanych z odbiorem tak telefonicznie jak i osobiście, będąc na giełdzie elektronicznej w Krakowie (sobota-niedziela, każdego tygodnia) co pozwala śledzić na bieżąco potrzeby odbiorców i rozwiązywać ich problemy.

Infolinia: +48 (33) 817-56-50

Nowości

Zasilacz antenowy

Od września 2002r. firma wprowadziła do stałej produkcji antenowy zasilacz z regulacją w zakresie od 1,5V ÷ 12V max prąd <...

Nowe opakowania

Od 15 października 2002r. firma Romax wprowadza w celu poprawy wartości estetycznych, ekspozycyjnych i transportowych nowe kartonowe opakowanie...
Zobacz wszystkie
Romax-Anteny Logo

© 2011 Romax. Wszelkie prawa zastrzeżone!
43-430 Kozy, ul. Bociania 1

Strona główna|O firmie|Nasza oferta|Nowości|Kontakt z nami
Tel: +48 (33) 817-56-50|E-Mail: romax@romax-anteny.pl

Projekt i wykonanie: Intermania.